„Moja Mama” 2019 – WYNIKI

Posted in: Dzieci, Konkursy

Dnia 29 maja 2019 r. odbyło się posiedzenie Jury w składzie Włodzimierz Kowalski – przewodniczący, Anna Maria Sitkiewicz, Anna Pluta.

Do konkursu przystąpiło 231 prac.

I gr. wiekowa /przedszkola i zerówki/ – 58 prac
II gr. wiekowa /kl. I – III/ – 104 prac
III gr. wiekowa /kl. IV – VI/ – 37 prac
IV gr. wiekowa /kl. VII, VIII, gimnazjum/ – 12 prace

Jury przyznało: 8 miejsc I / 8 miejsc II / 11 miejsc III oraz 27 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych.

I gr. wiekowa (przedszkola i kl. „0”)

I MIEJSCE / ex aequo
Izabela Karolak, „Mama” / Agata Ściuba, „Mama”
II MIEJSCE / ex aequo
Agnieszka Gniadek, „Mama Agusi” / Hanna Koper, „Mama w kapeluszu”
III MIEJSCE / ex aequo
Zofia Holman „Mama z Koszykiem Wielkanocnym” / Antonina Wojtas, „Mama na pufach i cała rodzina”

WYRÓŻNIENIA:
Marcelina Bogacka, „Moja piękna Mama”
uczestnik bez zgody na publikację wizerunku, „Piesiomama”
Juliusz Kuliński, „Moja Mama”
Anna Jabbar, „Taka jak mama”
Urszula Basińska, „Moja Mama”
Julianna Serwon, „Mama”
Lena Karczewska, „Moja Mama”
Liliana Manowiecka, „Mój Skarb”

II gr. wiekowa (kl. I-III)

I MIEJSCE / ex aequo
Pola Płońska, „Moja mamusia” / Duong My Anh Ha, „Moja MaMa”
II MIEJSCE / ex aequo
Sara Gurtekin, „Moja mama” / uczestnik bez zgody na publikację wizerunku, „Moja Mama”
III MIEJSCE / ex aequo
Marta Sokołowska, „Portret” / Teresa Hinderer, „Moja Mama” / Aleksandra Staręga, „Moja Mama”

WYRÓŻNIENIA:
Antonina Rosiak, „Moja Mama”
Kacper Smoleński, „Moja Mama”
Dawid Markwat, „Moja Mama”
Maja Piotrowska, „Tęczowa bomba”
Maja Jasińska, „Moja Mama i Ja”
Jakub Garbarczyk, „Moja Mama”
uczestnik bez zgody na publikację wizerunku
Marysia Filipczak, „Moja Mama”
Maja Ruszczyk, Bez tytułu
Kinga Marianna Walczak, „Moja Mama”
Olga Matysiak, „Moja Mama”

III gr. wiekowa (kl. IV-VI)

I MIEJSCE / ex aequo
Agata Krajewska, „Moja mama niczym gwieździsty sen” / Julia Zając, „Moja Mama z Lat 50’ ”
II MIEJSCE / ex aequo
Natasza Dec, „Moja Mamusia” / uczestnik bez zgody na publikację wizerunku
III MIEJSCE / ex aequo
Natalia Cieślak, „Moja mama bohaterka” / Zofia Bazga, „Moja Mama”

WYRÓŻNIENIA:
Magdalena Czarnecka, „Moja mama na dworze”
Adam Maliszewski, „Obraz Mamy”
Mikołaj Rosiński, „Moja ukochana Mama”

IV gr. wiekowa ( klasy VII, VIII, gimnazjum )

I MIEJSCE / ex aequo
Julia Najda, „Moja mama” / Weronika Sobień, „W objęciach matuli”
II MIEJSCE / ex aequo
Emilia Krajewska, „Moim światem moja mama” / Martyna Kruczyk, „Moja Mama”
III MIEJSCE / ex aequo
Maria Kisiel, „Rozmyta” / Zuzanna Kaczmarek, „Królowa życia” / Truong Thi Nguyet Anh, „Moja Mama” / Maria Ciężkowska, „Mama ma”

WYRÓŻNIENIA:
Anna Nejbert, „Ta miłość nie stawia warunków…”
Kajetan Szymczyk, „Mama kocha zawsze”
Urszula Wychowaniec, „Matka”
Maja Bednarczyk, „Moja Mama”

 
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options