WYNIKI

Posted in: Dzieci, Konkursy, Młodzież

WYNIKI Konkursu Plastycznego pt. ”Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”

Dnia 11 grudnia 2018 roku o godz. 11.00 odbyło się posiedzenie Jury w składzie:

1) Włodzimierz Kowalski – przewodniczący Jury
2) Urszula Łopalewska
3) Anna Maria Sitkiewicz

Na konkurs przyjęto 152 prace:
I grupa wiekowa (6 – 7 lat): 55 prac,
II grupa wiekowa (8 – 9 lat): 57 prac,
III grupa wiekowa (10 – 12 lat): 24 prace,
IV grupa wiekowa (13 – 15 lat): 16 prac.

Ze względu na niezgodność techniki bądź formatu prac z regulaminem konkursu Jury odrzuciło 27 prac.

Jury przyznało I / II / III MIEJSCE w każdej z czterech grup wiekowych oraz wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA (6 – 7 lat):
I MIEJSCE – Mateusz Papier „Gwiazda Betlejemska”, SP Raszyn, kl. I „a”
II MIEJSCE – Maciej Antecki, „Kartka świąteczna”, SP Raszyn, kl. I „c”
III MIEJSCE – Marianna Celejewska „Zakochane reniferki”, Dobre Przedszkole, gr. „0”
WYRÓŻNIENIA:
– Jakub Osiniak „Świąteczne opłatki”, Dobre Przedszkole, gr. „0”
– Ksawery Ciepiela, „Góra Prezentów”, Dobre Przedszkole, gr. „0”
– Maja Pawłowicz, SP Raszyn, kl. I „b”
– Ania Piksa, „Anioł”, Dobre Przedszkole, gr. „0”
– uczestniczka zajęć plastycznych CKR *

II KATEGORIA WIEKOWA (8 – 9 lat):
I MIEJSCE – Mikołaj Premik, „Boże Narodzenie”, CKR
II MIEJSCE – Hanna Pińska, „Wesołych Świąt”, CKR
III MIEJSCE – Antonina Płońska, CKR
WYRÓŻNIENIA:
– Julek Kania, „Magiczna świąteczna radość”, SP Raszyn
– Rozalia Arak, „Zimowa opowieść”, SP Sękocin, kl. 4 „c”
– Maria Możdżeń, Narodziny Jezusa”, SP Łady, kl. II „a”

III KATEGORIA WIEKOWA (10 – 12 lat):
I MIEJSCE – Nel Salmon, CKR
II MIEJSCE – Martyna Kruczyk, „Sanie Mikołaja”, CKR
III MIEJSCE – Agata Krajewska, „Kartka Bożonarodzeniowa”, SP Raszyn, k. V „c”
WYRÓŻNIENIA:
– Maja Borowa, „Stroik Bożonarodzeniowy”, SP Raszyn, kl. V „d”
– Katarzyna Błaszczuk, „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”, SP Raszyn, kl. V „a”

IV KATEGORIA WIEKOWA (13 – 15 lat):
I MIEJSCE – Emilia Krajewska „Święta Rodzina w skrzydłach Gabriela”, SP Raszyn
II MIEJSCE – Anna Nejbert, „Narodziny Chrystusa”, SP Raszyn, kl. III „b”, gimnazjalna
III MIEJSCE – Anna Pikulina, „Magia Świąt”, SP Raszyn, kl. III „g”, gimnazjalna
WYRÓŻNIENIA:
– Weronika Sobień, Józef i Maryja z Dzieciątkiem Jezus”, Sp Raszyn, kl. III „b”, gimnazjalna
– Julia Najda, CKR

 

* brak zgody na publikację wizerunku

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options