« Wróć...

Kino Letnie/Sierpień

Data:  5, 12, 19, sierpnia 23'

Dzień: soboty

Miejsce: Centrum Kultury Raszyn

Adres: al. Krakowska 29A

Godzina: 18.00

Cena: wstęp wolny

 

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na QLTURALNE KINO LETNIE CKR!

 

 

5 SIERPNIA  SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM

 

12 SIERPNIA  WŁOSKIE WAKACJE

 

19 SIERPNIA  NIESAMOWITA HISTORIA SAM BLOOM

 

 

5 SIERPNIA SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM

 

Czarująca komedia z Dakotą Johnson, Shią LaBeoufem i Zackiem Gottsagenem, która podbiła serca amerykańskich widzów i krytyków, zdobywając nagrody i wyróżnienia na festiwalach filmowych na całym świecie, w tym Nagrodę Publiczności na SXSW Film Festival. Zdecydowanie najlepszy feel-good movie ostatnich lat!

Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który decyduje się mu pomóc.


Prosta, acz czarująca niewymuszonym humorem i czułością historia odnajdywania bratniej duszy oraz chęci do życia w najmniej oczekiwanym czasie i miejscu.

Dominik Jedliński, Onet

To film na poprawę samopoczucia!”.

Rafał Glapiak, Polityka

Świeży, wyjątkowy, rozgrzewający serce!”.

Ryan Olivier, The Playlist

Wspaniała, niezapomniana przygoda!.

Peter Debruge, Variety

Pełen ciepła, cudowny film drogi.

Kevin Maher, The Times

 

REŻYSERIA
 

Tyler Nilson
Michael Schwartz

 

OBSADA

Shia Labeouf
Zack Gottsagen
Dakota Johnson

 

źródło: www.m2films.pl

12 SIERPNIA WŁOSKIE WAKACJE

 

Liam Neeson, tym razem w cudownej, komediowej odsłonie, w rozgrzewającej serce opowieści o tym, że w malowniczej Toskanii... wszystko można zacząć od nowa!

Malownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce? Robert i jego syn Jack od lat utrzymują kontakt raczej sporadycznie, a jedną z niewielu łączących ich rzeczy jest rodzinna willa w Toskanii. Kiedy Jack wpada w finansowe tarapaty, postanawia odezwać się do ojca i namówić go do sprzedaży domu. Obaj chcą jak najszybciej załatwić sprawę, podpisać odpowiednie papiery i wrócić do swojego londyńskiego życia. Wszystko jednak komplikuje się, gdy na miejscu zamiast pięknego domu, który zapamiętali, zastają kompletną ruinę. Robert i Jack będą musieli spędzić razem więcej czasu niż zakładali i przeprowadzić gruntowny remont, aby sprzedać posiadłość. Wspólne prace idą naprawdę źle, ale zagubionym mężczyznom z pomocą przychodzą mieszkańcy pobliskiego miasteczka, w tym Natalia, właścicielka lokalnej restauracji. Z każdym kolejnym dniem Robert i Jack przekonują się, że tu czas płynie inaczej, to co wydawało się ważne, może poczekać, a Toskania to miejsce, w którym być może warto spróbować wszystkiego od nowa.

 

REŻYSERIA
 

James D’Arcy

 

OBSADA

Liam Neeson

Micheál Richardson

Valeria Bilello

Lindsay Duncan

źródło: www.m2films.pl

19 SIERPNIA NIESAMOWITA HISTORIA SAM BLOOM

 

Nominowana do Oscara Naomi Watts w niezwykłej historii Sam Bloom, której biografia stała się światowym bestsellerem przetłumaczonym na kilkadziesiąt języków. Podnosząca na duchu opowieść o niesamowitej kobiecie oraz o sile i nadziei na największych życiowych zakrętach. Za ekranizacją tej chwytającej za serce historii stoi producentka takich hitów jak „Wielkie kłamstewka”, „Od nowa” oraz „Zaginiona dziewczyna”.


Sam Bloom, razem z mężem i trójką dzieci, wiodą szczęśliwe, pełne radości życie. Ona uwielbia sport, wodę i dalekie podróże, a on jest fotografem i uwiecznia niemal każdą wspólną chwilę. Podczas wakacji w Tajlandii, Sam ulega nieszczęśliwemu wypadkowi, który na zawsze zmieni jej życie. Nagle każdy dzień staje się dla niej wyzwaniem, a Sam traci wolę walki i optymizm, którym dotąd zarażała wszystkich wokół. Gdy zaczyna godzić się z myślą, że wszystko co najlepsze już za nią, w domu Bloomów pojawia się niespodziewany gość. To właśnie on pomoże Sam na nowo odkryć radość życia i obudzić nadzieję na to, co jeszcze przed nią

Głosy prasy

Najpiękniejsza rola Naomi Watts!

Richard Roeper, Chicago Sun-Times

Poruszająca i prawdziwa historia, która wyciska łzy radości i wzruszenia

John Anderson, Wall Street Journal

Film, po którym chce się żyć! 

Perri Nemiroff, Collider

Uskrzydlająca historia 

Adam Graham, Detroit News

 

REŻYSERIA
 

Glendyn Ivin

 

OBSADA

Naomi Watts

Andrew Lincoln

Jacki Weaver

 

źródło: www.m2films.pl