« Wróć...

Spektakl dla dzieci

Data: 5 lutego 2022
Dzień: niedziela 

 

Miejsce:  Centrum Kultury Raszyn
Adres: Al. Krakowska 29A

Godzina: 11:00 i 13:00
Czas trwania: 45 minut

Cena: 10 zł

bilety w sprzedaży od 26 stycznia od godz. 12.00

kup bilet

Centrum Kultury Raszyn zaprasza najmłodszych wraz z opiekunami na spektakl teatralny pt. "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" w wykonaniu Teatru Katarynka.

 

Musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia? Kto wie czy do odmienionej krainy zawita Święty Mikołaj? Nie zabraknie wątków edukacyjnych. Zima bywa niebezpieczna i zabawy na lodzie mogą się różnie skończyć. Lód bywa kruchy. Doskonała oprawa muzyczna. Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę odbiorcy, który przy okazji zabawy wyciągnie wiele pouczających wniosków i bajkowych morałów.

 

Bohaterowie: Bałwanek Tiko, Królowa Fruncja, Pan Cukierek, Pingwinek, Poeta, Sówka.

 

Spektakl autorski, edukacyjny i interaktywny. 

Uczymy dzieci jak ważna jest przyjaźń, miłość, pokazujemy też jak bezpiecznie bawić się w zimowych warunkach. Zapoznajemy też widzów z rolą poezji, uczymy czym jest radość i jak panować nad złym humorem(...) Dzieci razem z aktorami śpiewają i uczą się układów choreograficznych. Taniec pingwinka, bal z królową Fruncją, wspólna pomoc pingwinkowi w dotarciu do domu.

 

źródło: teatrkatarynka.pl