« Wróć...

Koncert Kabaret Starszych Panów

Data: 7 marca 2024

Dzień: czwartek

Miejsce: Centrum Kultury Raszyn

Adres: al. Krakowska 29A

Godzina: 19.00

Cena:  20, 30, 40 zł

bilety w sprzedaży od 22 lutego od godz. 12.00 przez serwis biletyna.pl lub w Recepcji CKR*

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na wydarzenie z okazji Dnia Kobiet  Kabaret Starszych Panów - Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz

 

Pierwszy program Kabaretu Starszych Panów, którego twórcami byli Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora, został wyemitowany przez telewizję 16 października 1958 roku. Repertuar Kabaretu był w ciągu minionego półwiecza wielokrotnie opracowywany przez wielu znamienitych artystów i wokalistów, co świadczy o absolutnym mistrzostwie tekstów piosenek i muzyki, będących dla kolejnych pokoleń niekończącą się inspiracją.

 

Artur Gotz odnosi się z szacunkiem do pierwotnych wykonań, ale dzięki wykorzystaniu instrumentów elektronicznych, zaskakującym aranżacjom i porywającej interpretacji, piosenki w jego wykonaniu połączyły to, co sentymentalne, z tym, co bliskie i aktualne człowiekowi XXI wieku.

 

Na program składają się wielkie szlagiery: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Dziewica Anastazja, Rodzina, Upiorny twist, W czasie deszczu dzieci się nudzą, Piosenka jest dobra na wszystko.Jest to również wyjątkowa okazja do odkrycia na nowo piosenek mniej znanych: Torreador i kastaniety, Sposoby robienia kariery, Adziba.

 

Ten niezwykły koncert z pewnością dostarczy wrażeń i wzruszeń zarówno tym, którzy mają w pamięci występy Kabaretu Starszych Panów, jak i młodszemu pokoleniu.

 

Artur Gotz jest wokalistą (5 płyt, ponad 650 koncertów w Polsce, a także w Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie), aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, a także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox.

 

Premiera albumu odbyła się w Walentynki 2018, w Poznaniu, w Scenie na Piętrze, a warszawska premiera dwa tygodnie później w Teatrze Studio ze specjalnym udziałem Pani Barbary Krafftówny. Patronat medialny nad płytą objęło 7 rozgłośni Polskiego Radia (Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, PiK, Rzeszów, Opole), tygodnik „Przegląd”, magazyny „Imperium Kobiet” i „Law Business Quality”, MTV24, Planeta Kobiet.

 

 

Oficjalna strona artysty:  www.arturgotz.pl

 

 

*Dla wszystkich Pań! Zniżka 50%

Ponadto 50 % zniżki dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora

20% zniżki oraz możliwość zakupu biletu dzień przed oficjalną sprzedażą - posiadacze Karty Mieszkańca Raszyna

Zniżki dotyczą zakupu biletów w Kasie CKR