« Wróć...

Spektakl dla dzieci "Kopciuszek"

Data: 8 października 2023
Dzień: niedziela 

Miejsce: Centrum Kultury Raszyn
Adres: Al. Krakowska 29A

Godzina: 11.00 i 13:00
Czas trwania: 45 minut

Cena: 10 zł

bilety w sprzedaży od 29 września (piątek) od godz. 12.00

Kup bilet

Centrum Kultury Raszyn zaprasza dzieci oraz opiekunów na wspaniały spektakl "Kopciuszek"w wykonaniu Teatru "Piaskowa Magia"

 

 

Znacie historię o Kopciuszku?
Takiej interpretacji jeszcze nie widzieliście!
Teatr Piasku zaprasza na ponadczasowy spektakl pt.: „Kopciuszek” - baśń opowiadającą o nadziei, miłości i cudzie, który może zmienić życie każdego z nas.
Zobaczcie tę znaną historię w zupełnie nowym wydaniu. Poczujcie magię rozsiewaną przez ziarenka piasku i przeżyjcie ponownie historię Kopciuszka.
Przekonajcie się, że wiara czyni cuda i daje nadzieję na lepszy los.

 

 

Zespół teatralny „Piaskowa Magia”powstał w 2020 roku z pasji do sztuki malowania piaskiem. Jesteśmy grupą osób, która postawiła na oryginalny pomysł i zbudowała na nim przedsięwzięcie, które od początku istnienia cieszy widzów w różnym wieku. Nasi widzowie mają szansę zanurzyć się w ciekawej historii opowiedzianej za pomocą animacji piaskowej. Wszystkiemu towarzyszy muzyka, która wprowadza w magiczny nastrój i powoduje, że nawet najmłodsi widzowie oglądają i słuchają spektaklu z prawdziwym zamiłowaniem.

Jak wygląda Teatr Animacji Piaskowej?

Za wyjątkowy klimat naszych przedstawień malowanych piaskiem odpowiada umiejętne połączenia światła i cienia, muzyki i ciekawa historia opowiedziana w niebanalny sposób. Obrazy powstają na dużym ekranie, którego zawartość wyświetla się na jego większym odpowiedniku. Uzupełnienie całości stanowi głos lektora, opowiadający całą historię. Dzięki wyjątkowemu talentowi każdego członka zespołu historie ogląda się z zaciekawieniem. Animacja piaskiem zdobywa coraz większą popularność u różnych grup odbiorczych.

 

 

zródło: piaskowamagia.pl