« Wróć...

Spektakl teatralny

Data: 9 października 2022
Dzień: niedziela 

Miejsce:  Centrum Kultury Raszyn
Adres: Al. Krakowska 29A

Godzina: 18:00
Czas trwania: 90 min, bez przerwy

Cena: 50, 40 zł

kup bilet

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na komediowy spektakl teatralny pt. „SKLEP Z FACETAMI”


TEATR OLD TIMERS GARAGE 


Gdy Marzena świętuje trzydzieste dziewiąte urodziny jej wieloletni partner oświadcza, że odchodzi. Świat Marzeny ległby w gruzach, gdyby nie wsparcie młodszej siostry. Danka, przebojowa studentka jest na bieżąco z romantycznymi relacjami i wie co robić by się dobrze bawić. Zabiera Marzenę do „sklepu z facetami”. Życie Marzeny zmienia się diametralnie. Wokół niej pojawiają się coraz bardziej interesujący mężczyźni. Czy w wieku lat niemal czterdziestu da się zacząć życie od
nowa? Czy Krzysztof wróci? A może Marzena odnajdzie nową upragnioną miłość? Jesteś ciekaw co się zmieniło w ludzkiej mentalności od czasów ekranizacji „Czterdziestolatka” Jerzego Gruzy? Lubisz się śmiać? W takim razie ten spektakl jest dla Ciebie.

 

Reżyseria / Tekst: Patrycja Szczepanowska
Konsultacja artystyczna: Wojciech Adamczyk
Muzyka: Szymon Suchoń
Scenografia: Zofia Baranowska

Obsada:
Patrycja Szczepanowska,
Kaja Paschalska 
Piotr Wątroba 


Patrycja Szczepanowska- Aktorka, reżyserka, scenarzystka i producentka

W 2002 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Zagrała kilkadziesiąt ról filmowych i teatralnych. Popularność zyskała dzięki wiodącym rolom w serialach telewizyjnych:„Lokatorzy”,”Plebania”, „U fryzjera”. Współpracowała z licznymi scenami teatralnymi w Polsce, min. z Teatrem Polonia w Warszawie oraz z Teatrem na Woli. Zagrała Julię w kultowym, nagradzanym spektaklu”Miss Hiv”reż. Macieja Kowalewskiego. Obecnie film „Dzik” reż. Damian Lu Wenta i Łukasz Chojecki w którym gra główną kobieca rolę dostaje się z sukcesami na kolejne festiwale filmowe. Aktorkę można oglądać również na deskach warszawskiego Och Teatru w „Prapremierze Dreszczowca”oraz na katowickiej scenie Old Timers Garage w „Żonie do adopcji”. Wciela się w rolę Marzeny.

 

Kaja Paschalska- Aktorka, wokalistka
Sympatię widzów zyskała rolą Oli Lubicz w serialu „Klan”. Grała również w serialach t.j. min. „Świat według Kiepskich”, „Bulionerzy”. W 2002 wystąpiła z piosenką „Wystarczy uwierzyć” na 39. KFPP w Opolu i otrzymała Superjedynkę za „najlepszy debiut w 2001”.Wydała dwa albumy muzyczne pt. „Kaja Pachalska”, „Kaja2”. Z sukcesami realizuje się jako aktorka dubbingowa. Zagrała główną rolę Sabriny w grze komputerowej „Nastoletnia czarownica i Magiczna Czapka”, rolę Iskierki w serii filmów animowanych „Dzwoneczek” Walta Disneya. Była uczestniczką programów rozrywkowych Taniec z Gwiazdami oraz Twoja Twarz brzmi znajomo.

 

Piotr Wątroba- Aktor
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Zagrał główną rolę w serialu "Art-B. Made in Poland" w reżyserii nominowanej do Oscara - Anety Kopacz. Film "Dzik" w którym zagrał jedną z pierwszoplanowych ról z sukcesami dostaje się na kolejne festiwale filmowe. Ma na koncie liczne występy w serialach: "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia", "Stulecie winnych". Współpracował z takimi reżyserami teatralnymi jak m.in. Monika Strzępka czy Waldemar Zawodziński. Aktualnie gra główną rolę - Alberta Starskiego - w pierwszej teatralnej adaptacji kultowego filmu Juliusza Machulskiego pt. "Seksmisja".