« Wróć...

Teatrzyk dla dzieci Gdzie jest Mikołaj?

Data: 4 grudnia 2022
Dzień: niedziela 

Miejsce:  Centrum Kultury Raszyn
Adres: Al. Krakowska 29A

Godzina: 11:00 i 13:00
Czas trwania: ok 60 minut

Cena: 10 zł

kup bilet

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na teatrzyk dla dzieci pt. Gdzie jest Mikołaj? 

4 grudnia / niedziela / godz. 11:00 i 13:00
Centrum Kultury Raszyn, Al. Krakowska 29A / Bilety w cenie 10 zł w sprzedaży na portalu Biletyna.pl oraz w recepcji CKR od 24 listopada.

 

Mikołaj jest chyba jednym z najbardziej zapracowanych ludzi na świecie – zwłaszcza przed Świętami. Musi przecież przygotować masę prezentów, a potem dostarczyć je dzieciom na całym świecie  – i to wszystkim naraz! Nic dziwnego, że Święty, choć święty, też czasem może potrzebować odpoczynku. Pomóżmy mu w tym! Skoro Mikołaj tak pragnie wakacji, pozwólmy mu zwiedzić miejsca, w których nikt nie będzie go szukał i staruszek będzie mógł się choć odrobinę zrelaksować.

 

Do Was należeć będzie decyzja, dokąd go najpierw wyślemy, kogo tam spotka i jakie przygody mu się przydarzą. Czy Święty Mikołaj zazna choć trochę wypoczynku, czy też może wplącze się w jakąś kabałę, albo jego dobroduszna natura każe mu pracować nawet na wakacjach? To wszystko zależy od Was. Jak w każdej bajce improwizowanej, także i tu wydarzenia dzieją się na bieżąco, a taka historia, jaką wspólnie wymyślimy, więcej się już Mikołajowi nie przydarzy. Warto więc wziąć udział w tej relaksującej przygodzie i dobrze doradzać. Kto wie, może potem Mikołaj odwdzięczy się Wam jakimś wspaniałym prezentem.  

Teatr Itakzagramy, Teatr Improwizacji AFRONT oraz Święty Mikołaj serdecznie zapraszają małych i dużych! To fantastyczna zabawa dla każdego – od lat 3 do 103! 

Po przedstawieniach zapraszamy tradycyjnie na magiczne spotkanie ze Świętym Mikołajem! Podczas spotkania będzie można porozmawiać z niezwykłym Gościem, zadać pytanie oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie odbędzie się w Galerii Q