« Wróć...

Data: 25 maja 2024
Dzień: sobota

Miejsce: Park im. Magdaleny Abakanowicz w Raszynie
Adres: ul. Wybickiego, Raszyn

Godzina: 15:00-19:00

Cena: wstęp wolny

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na imprezę plenerową Dzień Matki i DzieckawParku im. Magdaleny Abakanowicz

 

W programie:

 

godz. 15.00 - taneczno-wokalny show w wykonaniu Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca działającego w CKR pod kierunkiem Moniki Muszki oraz wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży wietnamskiej!

 

godz. 16.00 - pokaz mody z udziałem gwiazd polskich filmów i seriali. Na początek i zakończenie pokazu mini recital Moniki Jarosińskiej

 

godz. 16.30 - wernisaż i wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego "Moja Mama 2024"

 

godz. 17.00 - spektakl dla dzieci pt. „Przebój lata, czyli Skrzydlaty Odlot” w wykonaniu Teatru Kultureska

 

godz. 18.00 - animacje dla dzieci Teatru Kultureska

 

 

Ponadto MOC ATRAKCJI! 

 

Stoiska kulturalno-edukacyjne, kucyki, loteria fantowa, dmuchańce, lody, karuzela wenecka, animacje dla mam i dzieci i wiele innych!

 


Spektakl „Przebój lata, czyli Skrzydlaty Odlot” to pełen dobrego humoru spektakl musicalowy dla dzieci. To muzyczno-teatralna "rewia dla oka dziecka", dzięki przepięknym kolorowym kostiumom. Autorska historia oraz komicznie zbudowane postaci wciągną dzieci w dobrą zabawę. Spektakl pełen jest wyjątkowych piosenek - w 60 minutowym spektaklu znajduje się ich aż 10! Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo.

 

 

Zapowiedź fabuły

A wszystko zaczęło się na dachu...

Tam spotkali się ze sobą Gołąb Gienio, Papuga Pelagia i Sowa Sonia. Te wesołe ptaki postanowiły spełnić swoje marzenia i zbudować teatr! Jak to jednak zrobić, jeżeli nie mają pieniędzy... Czy żeby to osiągnąć muszą dolecieć aż do słońca - bo, jak głosi legenda, gdy dotkną słońca zdobędą wszelkie bogactwa? Czy też warto wziąć udział w konkursie na Przebój Lata?

 

 

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat, czyli dzieci z przedszkoli i klas I-IV szkoły podstawowej.

 


Pokaz mody z udziałem gwiazd polskich filmów i seriali ( "Viva Mama, Tata, Ja") od lat związany jest Fundacją "Kochaj życie" Małgorzaty Nowotnik. Pomysłodawczynią pokazu mody jest Małgorzata Puczyłowska, znana dziennikarka i autorka książki "Być dzieckiem legendy". "Viva Mama, Tata, Ja" to spotkanie Gwiazd, Biznesu i Mediów zawsze w szczytnym charytatywnym celu. 

 

Udział w pokazie mody polskich projektantek zawsze biorą popularni artyści oraz dziennikarze, również ze swoimi dziećmi. M.in. Anna Korcz, Magda Waligórska-Lisiecka, Sylwia Wysocka, Joanna Kurowska z córką Zosią Świątkiewicz, Małgorzata Potocka, Olga Borys i Wojtek Majchrzak i wielu innych.

 

W programie oprócz pokazu mody odbędzie się minirecital Moniki Jarosińskiej oraz loteria fantowa, koło fortuny. 

 

>>>O fundacji "Kochaj Życie" Małgorzaty Nowotnik<<<